Rohanó világunkban a nyugodt pihenés kérdése rendkívül felértékelődött, mivel egész nap ki vagyunk téve olyan környezeti hatásoknak, melyek veszélyeztethetik egészségünket.Éppen ezért a zajos és rohanó hétköznapok legnagyobb adománya egy csendes lakás, ahol kipihenhetjük magunkat.

Egy forgalmas főút, vagy vasútvonal menti lakás, állandó kutyaugatás, netán éppen egy olyan szomszéd, akinek „olaszos családi életére” nem vagyunk kíváncsiak, szinte teljesen kizárható az életünkből egy jól kiválasztott, kiemelkedően jó hangszigetelésű nyílászáróval.
Erre kínálunk most Önnek megoldást:
Az újonnan bevezetett PRIME nevezetű profilunk a megoldás az Ön problémájára:

Műszaki paraméterei igencsak impozánsak:

93mm-es beépítési mélységű, 7 kamrás rendszerű, „A” kategóriás profil.
Kérhető tripla üvegezéssel (4mm-18mm-4mm-18mm-4mm),
mely nemcsak kiváló hőszigetelést biztosít (K=0,5),
hanem a hangszigetelése 32dB, ami egészen 43dB-ig fokozható.
Ezen kívül a rendkívül tartós és modern EPDM tömítések biztosítják azt, hogy az ablakok hangmentesen és légmentesen záródjanak.

Tipp: Még nagyobb zajcsökkenést érhetünk el, ha nyílászáróinkra jó minőségű műanyag, vagy alumínium redőnyt szereltetünk fel!