A régi és korszerűtlen nyílászárók miatt egy lakás energiafelhasználásának kb. 25%-a kárba vész, ezért különösen fontos, hogy otthonunkba olyan nyílászárók kerüljenek, melyek ezt a veszteséget minimális értékre csökkentik. Az ember főleg télen érzékeli ezt a problémát, mikor az ablakon csak úgy húz be a hideg, a függönyöket mozgatja a beáramló szél és a fűtőtest maximális hőmérsékletre állításával se érezzük komfortosan magunkat.

Aztán jön a fűtésszámla…és olyan összegek kifizetése, amit másra is elkölthetnénk, ha időben kicseréltetjük nyílászáróinkat.
Cégünk ahhoz szeretne hozzájárulni, hogy Önnek a nyílászáró csere után kevesebb fűtési költséget kelljen fizetnie és maximális kényelemben érezze magát otthonában.
Jelszavunk: „Ablakon bedobott pénz”
Tipp:  A nyílászárók hőszigetelése függ:

• tok anyagától
  • tömítettségtől
  • üvegezéstől

Ennek mutatója az ún. „U” érték, mely minél kisebb, annál jobb a nyílászáró hőszigetelési tulajdonsága.
Árnyékolástechnikai eszközök felhelyezésével a hőszigetelés tovább javítható!